Yatak Odası Asma Tavan Modelleri

Yatak Odası Asma Tavan Modelleri, Ev Dekorasyon Fikirleri

Yatak Odası Asma Tavan Modelleri; Bir evin en önemli ve en özel bölümlerinden birisi de  şüphesiz yatak odalarıdır. İnsanın kendini daha güvende hissettiği mahremiyet  alanlarıdır. Mutlu, mutsuz, kızgın, kırgın hangi ruh halinde olursak olalım yatağa yatıp uyumaya çalışırken gün sonunda gördüğümüz en son şey yatak odalarımızın tavanlarıdır.

Bizim için bu kadar önemli bir konu iken neden yatak odası asma tavan modellerini küçük bir araştırıp sizlere sunmayalım dedik ve bu günkü yazı konumuzu yatak odası asma tavan modelleri olarak belirledik.

Neden Asma Tavan?

Yatak Odası Asma Tavan Modelleri, Ev Dekorasyon Fikirleri

Son yıllarda evlerde daha çok görmeye alıştığımız asma tavanları salon, mutfak, yatak odası, çocuk odaları, genç odaları, ofisler ve aklımıza gelebilecek daha bir çok alanda da görmeye başladık.

Klasik tavanlara göre daha şık  ve iç açıcı görünen asma tavanlar herkes tarafından ilk tercih olarak görünüyor.

Asma tavan, üst katın zeminine takılarak yapılan ikincil tavanladır. Bu sebeple üst katın zemini ile kendisinin arasında bariz bir boşluk oluşturur. Asma tavanın oluşturduğu bu boşluk kablo ve tesisat dağılımı için büyük kolaylık sağlar. Üzerine monte edilen birde fazla spot ışık ile tek başına kalan avize ışıklarına kıyasla mekanı oldukça aydınlık ve ferah gösterir. Bu nedenle bir çok kişi tarafından ilk seçenek olarak asma tavanlar olur.

Yatak Odası Asma Tavan Modelleri; Yatak Odası İçin Asma Tavan

Yatak Odası Asma Tavan Modelleri, Ev Dekorasyon Fikirleri

Kararınızı verdiniz ve artık odanızda asma tavan görmek istiyorsanız gelelim yatak odası asma tavan modellerine. Bu konuda pek bir bilginiz yoksa ve modeli neye göre seçeceğinizi biliyorsanız internette küçük bir araştırma yaparak aklınızda bir fikir oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Yatak odası için en çok tercih edilen model daha romantik ve aşkı yansıttığı için kalpli modellerdir. Birden fazla renkli ışıklandırması olan aydınlatmaları da tercih ederseniz odanızda daha farklı ve değişik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yatak odası tavanının ortasından başlayarak yatak  başına kadar uzanan yatak odası asma tavan modellerini mobilyalarınıza da uygun olarak seçerseniz yatak odasında muhteşem bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Asma Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Taşyünü Asma Tavana

Oturma Odası Asma Tavan Modelleri

Vektörel Asma Tavan

Guzel asma tavan modelleri

Metal Asma Tavan

Alçıpan Tavan Modelleri 2020

Mutfak Asma Tavan Modelleri 2020

Asma Tavan Nedir

Asma Tavan Sistemleri

Işıklı Asma Tavan

Ahşap Asma tavan modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir