Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020, Ev Dekorasyon Fikirleri

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020; gün geçtikçe gelişen teknoloji ve çalışma hayatının sonunda yorgun ve mutsuz insan sayısında oldukça fazla oranda artış gözlemlenmektedir. Sabahın erken saatlerinde başlayan okul ve iş hayatı özellikle okula giden çocuk ve gençleri günün erken saatlerinde sıcak yataklarını bırakıp yollara düşürmektedir.

Bir de kalitesiz ve sağlıksız uyku geçirilen bir gecenin ardından sabah uyanıp da bu hengamenin içine atlamak herkes için oldukça zordur. Özellikle gençlerde ve çocuklarda kaliteli uykunun kemik ve vücut sağlığı açısından önemli olduğunu bir çok uzman vurgulamaktadır.

En az 10 saat olmak üzere kaliteli ve rahat bir uykunun ardından sabah alarma bile gerek duymadan vücut kendi dinçliği ile güne merhaba demektedir. Sizde eğer kendiniz veya çocuklarınızın rahatı için artık yatak değiştirmenin vakti geldiğini düşünüyorsanız bu yazımız sizler için.

Yazının içeriğinde tek kişilik yatak ölçüleri, tek kişilik yatak fiyatları gibi konulardan söz ederken herkesin merakla aratırdığı ünlü markalardan; yataş tek kişilik yatak, bellona tek kişilik yatak, istikbal tek kişilik yatak ve bambi tek kişilik yatak şeklinde tüm yatakları gözden geçireceğiz.

Ayrıca yatağın yanı sıra gerekli ve lazım olan bazalar hakkında ise baza başlık fiyatları konusunu birlikte ele alacağız.

Tek Kişilik Yatak Ölçüleri

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020, Ev Dekorasyon Fikirleri

Eğer evli değilseniz ve odanız küçükse sizin için en uygun olan yatak modeli tek kişilik yataklardır. Genel olarak tercih edilen tek kişilik ölçü 90*180 cm olanlardır. Eğer boyunuz fazla uzun ise sizin için en uygun olan yatak 90*200 boyunda olan yataklar olacaktır.

Kilonuz fazla veya daha geniş olanlardan tercih etmek isterniz eğer piyasada bulunan 100*200 cm olan yatakları da tercih edebilirsiniz.

Sürekli gelişen ve değişen teknoloji yatak üreticilerini de olumlu yönde etkilemektedir. Durum böyle olunca özel olarak dilediğiniz ölçülerde de yatak yaptırabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020; Tek Kişilik Yatak Fiyatları

Çift kişilik olan yataklara göre fiyatları daha uygun olan tek kişilik yataklar bir çok bilinen markada cebinize uygun fiyatlarda bulunabilir. 300 TL ile 1000 tl arasında değişiklik gösteren yatakları siz de bütçenize göre alabilirsiniz.

Bu yatakları almadan önce kendi vücudunuzu iyi tanıyıp ihtiyacınıza yönelik tercih etmeniz uzun vadede rahatça kullanabileceğiniz yatak edinmiş olursunuz.

Yataş Tek Kişilik Yatak

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020, Ev Dekorasyon Fikirleri

Yatak denince özellikle akla gelen ilk marka olan yataş her insanın farklı beden ölçülerine ve ihtiyacına göre yatak çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır.

Bir sorun çıkması durumunda ise garanti kapsamında mağduriyet gidermeye yönelik olan yataş konforlu yatakları ile de bir çok kişi tarafından da tercih edilmektedir.

Bellona Tek Kişilik Yatak

Bir çok kişi tarafından tercih edilen diğer bir marka ise bellona yataklarıdır. Visco, ortopedik gibi bir çok çeşit ile mağazalarında satışa sunulan yatakları almadan önce deneme imkanı sunan bu marka konfor ve uygun fiyatları ile tercih sebebi oluyor.

Sizde yatak alacak iseniz markalaşmamış deneme ve garanti imkanı vermeyen markalar seçmek yerine bilindik ve güvenilir markalardan alışveriş yapmanız ilerleyen zamanlarda bir sorunla karşılaştığınızda çözüme çabuk ulaşacağınız yerleri tercih etmelisiniz.

İstikbal Tek Kşilik Yatak

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020, Ev Dekorasyon Fikirleri

Sağlamlığı ve konforu ile adından söz ettiren diğer yatak markası ise istikbaldir. Uzun bir üretim geçmişi olan bu markadan yapacağınız alışverişlerde bir çok farklı yatak çeşidini görebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020; Bambi Tek Kişilik Yatak

özellikle son yılların adından sıkça söz ettirdiği diğer bir marka ise bambidir. Kalitesi ve müşterilerine sunduğu güvence ile bir çok alıcı tarafından rağbet görmektedir. Siz de kendiniz veya çocuklarınız için yatak almayı planlıyorsanız bilinen markaları seçmeniz en mantıklı davranış olacaktır.

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020; Baza Başlık Fiyatları

Tek Kişilik Yatak Modelleri 2020, Ev Dekorasyon Fikirleri

Yatak aldınız fakat bir eksilik var diyorsanız bu baza ve yatak başlıklarıdır. Odanızın dekorasyonuna göre birbirinden farklı renk ve modelde bulabileceğiniz başlıklar odanızın dekorasyonunu tamamlayıp havasını değiştirmeye yardımcı olacaktır.

Diğer yandan ise depolama alanı bulunmayan küçük odalar için en gerekli eşya olan bazalar sizin için ekstra bir depolama alanı sunarak evdeki fazlalık ve dağınıklığın önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Aşağıda sizler için derlediğimiz yatak modellerine bakabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir