Etkileyici 15 Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Etkileyici 15 Duşakabin Modelleri ve Fiyatları, Ev Dekorasyon Fikirleri

Banyolarımızda rahatlıkla uygulayabileceğimiz duş almamıza olanak sağlayan yere ve koyulan duşakabinlerin dekore edilmesi, banyolarımıza oldukça hoş bir görünüm katacaktır. Bu yazımızda Etkileyici 15 Duşakabin Modelleri ve Fiyatları konusunu ele alacağız.

Duşakabin seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz. Etkileyici görünüme sahip duşakabinler ve fiyatlarını sizler için araştırdım ve sizlere sunuyorum.

Etkileyici 15 Duşakabin Modelleri ve Fiyatları; Nelere Dikkat Etmeli

Düz duşakabin, camı desenli duşakabin, tabanı bulunmayan duşakabin, saunalı duşakabin, jakuzili masaj başlıklı duşakabin ve özel tasarım olarak banyo için yapılan duşakabinler bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi seçerek sizde banyolarınıza değişik havalar katabilirsiniz. Bu saydıklarım modern ve lüks konumunun içerisine girebiliyor.

Fakat burada fazla geri çekilmeden duruma sıcak bakabilirsiniz. Ücretleri aşırı yüksek değildir. Şimdi sizlere örnekleri ve tahmini fiyat aralıkları ile etkileyici 15 duşakabin modelini tanıtmak istiyorum.

200 tl’den başlayan standart duşakabinler bulunuyor. Bunları montajı dahil toplamında 300 tl ye uygulayabilirsiniz. Sonra fiyatlar arta arta gitmektedir. Bu fiyat artışı duşakabinlerin marka ve özelliklerine göre değişebilmektedir. 

Etkileyici 15 Duşakabin Modelleri ve Fiyatları, Ev Dekorasyon Fikirleri

Duşunuzdan sıkıldınız ve  değiştirmek istiyorsanız daha çok kesenizi sarsmayacak bir ürün istiyorsanız bu ve bu fiyatlarda ürünler tam sizin için üretilmiş modeller olmaktadır.

Bu modeller genel olarak bir duş tabanlığına sahiptir ve üzerinde mikadan üretilmiş olan duşakabin camı bulunmaktadır. Sadece ihtiyaçları karşılamak adına üretilmiş olan standart duşakabin modelleridir.

Bütçeniz var ise daha özellikli duşakabin modellerini tercih etmenizde fayda olabilir. Bunlar ne diye sorarsanız jakuzi ve modern saunalı hatta masaj başlıkları olan duşakabinleri tercih edebilirsiniz. Bu tür ürünler daha fiyatları pahalı olmaktadır. Banyonuzun içerisinde sizlere aynı anda sauna imkanı da sunabilen modellere girmektedir.

Bu tür ürünler evine göre özel ölçülerde de üretilmektedir. Dekoratif zevkinize göre tasarlanabilen duşakabinlerdir. Orta seviyede bir bütçe ile her eve yapılabilecek basitinden en detaylısına kadar uygulanabilen dilerseniz masaj dilerseniz jakuzi dilerseniz de müzik salonu olarak kullanabileceğiniz sizin kendi isteklerinizle dekoratif zevkinizle tasarlanan model duşakabinlerdir.

Şimdi sizlere seçmiş olduğum etkileyici Etkileyici 15 Duşakabin Modelleri ve Fiyatları sergilemek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir